KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 8995483
nr 899 5483
Blyerts
Birger Ljungquist (1894-1965), Nakenstudie, signerad. , motivet: 26x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:43:12
2/6 22:44:40